ODDÍL AEROBIKU PŘI ZŠ J.HUSA

ZÁPIS 

1.SKUPINA – (předškoláci, 1. a 2. třída + 3. třída začátečníci)

  ČTVRTEK 7.9.2017 od 13,30 v malé tělocvičně (cvičíme v čase 13,30-15,30)

                       cena: 1200,-Kč/pololetí

       info: j.velatova@zsjanahusa.cz

2.SKUPINA (3. třída pokročilí + starší)

    PONDĚLÍ 11.9.2017 od 14,00 v malé tělocvičně (cvičíme v čase 14,00-16,00)

cena: 1200,-Kč/pololetí

info: k.sedlakova@zsjanahusa.cz

 

 

 

Chceme se soustředit na komplexní rozvoj pohybových dovedností děvčat. Do našich tréniniků pravidelně zařazujeme cvičení na nářadí (hrazda, žíněnky kruhy, koza …) i s různým náčiním (míče, malé míčky, švihadla, padák,…)

Chceme se především soustředit na správné držení těla a správné pohybové stereotypy (správné postavení nohou při hodu míčem, správné polohy rukou a hlavy při kotoulu,…). Budeme se i nadále zaměřovat na problematické partie a části těla – budeme protahovat zkrácené i posilovat ochablé svaly.
Chceme postupně děvčata učit i náročnější aerobikové prvky, nicméně toto bude podmíněno jejich fyzickou připraveností (vyspělost koordinace, svalová výbava,…).
Chceme mezi děvčaty budovat i týmového ducha trénink pro děvčata příliš náročný? Nemusíte se bát. Vzhledem k tomu, že je naším cílem komplexní rozvoj děvčat bude i trénink tomuto přizpůsoben.

PTÁTE SE:

Připravujete nějaká vystoupení? Ano, s děvčaty, která mají zájem a základní předpoklady, pracujeme ještě v pondělí (ve stejných časech) při specializovaném tréninku pódiových skladeb, se kterými jezdíme na soutěže, vystupujeme na slavnostech či jiných příležitostech dle dohohy.

Jak dlouho oddíl existuje? Odpověď na tuto otázku získáte zde

historie: http://www.zsjanahusa.cz/aerobic/index.htm